OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvod » Download » Linkové detektory

Linkové detektory

Linkový detektor slouží k odhalení celé řady odposlechových prostředků využívajících pro dálkový přenos signálu metalická vedení (nejčastěji rozvod 230V, telefonní linka, LAN apod.).

LTA-2 Linkový adapter

LTA-2 linkový adapter slouží ve spojení s vysokofrekvenčním detektorem RFD-5 nebo RFD-22 k odhalování linkových odposlechů pracujících v NF spektru a na nízkých kmitočtech do 5MHz.

26.7.2011 |Souborů: 1

LTA-3 Linkový adapter

LTA-3 linkový adapter slouží ve spojení s vysokofrekvenčním detektorem RFD-5 k odhalování linkových odposlechů pracujících v NF spektru a na nízkých kmitočtech do 41MHz.

27.7.2011 |Souborů: 1

WHG-2 Přenosný multisignálový generátor

WHG-2 integruje 3 funkce v jednom zařízení. Jde o multisignálový generátor, který spolu s VF detektorem RFD-5, RFD-22 nebo RVD slouží k dohledání skrytých vodičů. Současně slouží jako generátor testovacího tónu pro aktivaci zvukem spínaných odposlechových prostředků. Je to zároveň přenosný šumový generátor určený k zarušení odposlechových prostředků a skrytých nahrávacích zařízení (diktafonů). Kvalitní výrobek s precizním zpracováním.

28.7.2011 |Souborů: 1

WHG Multisignálový generátor

WHG je multisignálový generátor, který spolu s VF detektorem RFD-5, RFD-22 nebo RVD slouží k dohledání skrytých vodičů. Kvalitní výrobek s precizním zpracováním.

27.7.2011 |Souborů: 1