OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvod » Download » Šumové generátory

Šumové generátory

Šumový generátor vytváří tzv. bílý akustický šum. Tím v chráněných prostorách znehodnocuje případné snímání hlasu mikrofonem nebo jakýmkoliv jiným kontaktním i bezkontaktním způsobem (stetoskop, radiostetoskop, laserový odposlech). Bílý šum má náhodný charakter a z nahrávky nelze odstranit. Šumový generátor je tak velmi silnou zbraní proti odposlechu všeho druhu; jeho použití má však i svá specifika.

PNG-2 Přenosný šumový generátor

PNG-2 integruje 2 funkce v jednom zařízení. PNG-2 je přenosný šumový generátor určený k zarušení odposlechových prostředků a skrytých nahrávacích zařízení (diktafonů). PNG-2 současně slouží jako generátor testovacího tónu pro aktivaci zvukem spínaných odposlechových prostředků. Kvalitní výrobek s precizním zpracováním.

25.7.2011 |Souborů: 2

SNG Inteligentní šumový generátor

SNG je inteligentní šumový generátor určený k zarušení odposlechových prostředků a skrytých nahrávacích zařízení (diktafonů). Jedinečnou vlastností SNG je jeho zjednodušená obsluha, kdy na základě analýzy okolních zvuků generuje šum automaticky jen s takovou úrovní, která právě stačí pro účinné zarušení hovoru. Kvalitní výrobek s precizním zpracováním.

26.7.2011 |Souborů: 2