OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvod » Download » VF detektory

VF detektory

Detektor vysokofrekvenčního (VF) pole je zařízení kapesního formátu, které signalizuje na displeji, pomocí LED, případně akusticky zvýšenou intenzitu elektromagnetického pole, kterou generuje každý radiový odposlech (štěnice, videoštěnice). Kvalitní VF detektory umožňují i příposlech zachyceného signálu.

RFD-5 Detektor VF pole

RFD-5 je profesionální detektor vysokofrekvenčního pole s mimořádně velkým dynamickým rozsahem. Je určený k vyhledávání vysílacích odposlechových prostředků (štěnice, bezdrátové kamery apod.). 
Kvalitní výrobek s precizním zpracováním.

21.7.2011 |Souborů: 2

RFD-22 Detektor VF pole

RFD-22 je profesionální detektor vysokofrekvenčního pole s velkým dynamickým rozsahem. Je určený k vyhledávání vysílacích odposlechových prostředků (štěnice, bezdrátové kamery apod.). 
Kvalitní výrobek s precizním zpracováním.

21.7.2011 |Souborů: 2

RVD Detektor VF pole

RVD je vysokofrekvenční detektor kapesního formátu s vibrátorem vhodný pro operativní odhalení vysílacích odposlechových prostředků (štěnice, bezdrátové kamery apod.). 
Kvalitní výrobek s precizním zpracováním.

24.7.2011 |Souborů: 2

RFDS-4 Protiodposlechová detekční souprava

Protiodposlechová detekční souprava RFDS-4 obsahuje základní vybavení pro provádění protiodposlechových prohlídek specialistou. Základem soupravy je profesionální detektor vysokofrekvenčního pole RFD-5 s bohatým příslušenstvím. Soupravou je možná detekce prostorových a s pomocí LTA-3 i linkových odposlechů, dále WHG-2 umožňuje zmapování elektroinstalace a odhalení i nelegálních vedení, která mohou sloužit pro odposlech (skryté mikrofony).

31.7.2011 |Souborů: 1