Logo
Po-Pá: 8:00-19:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Prohlídky prostor (OTP)
  3. Detekce linkových odposlechů

Detekce linkových odposlechů

Obecně méně známým a podceňovaným typem odposlechů jsou prostředky, které signál nepřenáší prostorem pomocí radiových vln (jako štěnice), ale po vedení.
Nejčastěji mluvíme o:

  • Linkovém odposlechu pracujícím v nízkofrekvenčním spektru. Pro přenos využívá vedení. Jde o mikrofony, reproduktory, manipulované telefony apod.
  • Dlouhovlnném odposlechu pracujícím v pásmu dlouhých a velmi dlouhých vln. Vedení využívá pro přenos signálu nebo jako anténu. Může jít o síť 230V, telefonní linku, strukturovanou kabeláž apod.

Detektor RFD-5 a linkový adapter LTA-3Detekce linkového odposlechu 230VDetekce telefonního odposlechuDetekce linkového odposlechu 230VDetekce linkového odposlechu 230V

Při kontrole jsou proměřovány zejména zásuvky 230V, spínače, instalační krabice, telefonní přípojky, datové zásuvky atd. U vícežilových vodičů jsou kontrolovány všechny kombinace párů. Měření se provádí pomocí linkového adapteru LTA-3, vf detektoru RFD-5, speciálních filtrů, případně osciloskopu a dalších doplňkových přípravků.

Detekce linkových odposlechů je nedílnou součástí kompletní prohlídky proti odposlechu (OTP).

Mám zájem o prohlídku prostor

Pošlete nám vyplněný formulář s popisem Vašeho problému. Navrhneme Vám optimální variantu prohlídky a doporučíme vhodná protiopatření konkrétně pro Vaši situaci s cenovou kalkulací.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz