Logo
Po-Pá: 8:00-19:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Prohlídky prostor (OTP)
  3. Fyzická prohlídka prostor

Fyzická prohlídka prostor

"Fyzická prohlídka? Proč, když máte tolik detektorů a kufrů?" ...

Opakovaně kientům vyvracíme rozšířený mýtus, že existuje nějaký "detektor odposlechů", kterým stačí prostory "projet". Ne, ani termokamera, rentgen nebo dnes už prokazatelně přežitý detektor nelineárních přechodů, ani jiné "kufříky s displeji" zdaleka nejsou samospasitelné. Každá detekční metoda totiž mapuje jen určité fyzikální projevy toho kterého typu prostředku.
Proto fyzická prohlídka prostor měla, má a vždy bude mít zcela nezastupitelnou roli při provádění OTP. Navíc s rozvojem nových technologií úloha fyzických prohlídek ještě vzrostla.

Fyzická prohlídka vzduchotechnikyFyzická prohlídka stropního podhleduFyzická prohlídka PIR čidlaFyzická prohlídka zásuvek

Při fyzické prohlídce se hledají zejména markanty napovídající o dodatečné manipulaci s vnitřním vybavením prostor. V potaz jsou brány i sousední místnosti, stavební úpravy, průchody apod.

Bezpečnostním rizikem bývají různá dorozumívací a sdělovací zařízení či původní elektroinstalace. Tyto prostředky často pocházejí z dřívějších dob, nejsou léta využívány a uživatel je proto mnohdy ani neregistruje. Představují přitom značné bezpečnostní riziko ve smyslu možného zneužití pro odposlech či sledování.

Prohlídka dutiny inspekční kamerouProhlídka vzduchotechniky inspekční kamerouProhlídka stěnového obložení inspeční kamerouProhlídka prostor pod nábytkem inspekční kamerou

Prohlídka štěrbin a jinak nepřístupných míst je prováděna pomocí inspekční kamery s možností záznamu.

Fyzická prohlídka je nedílnou součástí kompletní prohlídky proti odposlechu (OTP).

Mám zájem o prohlídku prostor

Pošlete nám vyplněný formulář s popisem Vašeho problému. Navrhneme Vám optimální variantu prohlídky a doporučíme vhodná protiopatření konkrétně pro Vaši situaci s cenovou kalkulací.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz