Logo
Po-Pá: 8:00-19:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Prohlídky vozidel

Prohlídky vozidel

Vozidlo je pro mnoho majitelů "druhým domovem". Pohybují se v něm z jednoho místa na druhé, ve voze probíhají telefonické i osobní rozhovory. Vůz bývá používaný služebně i soukromně. Odtud pramení zvýšené riziko možného sledování polohy i odposlechu protistranou, která zde může instalovat monitorovací zařízení. V některých případech ani není nutný přístup do interiéru vozu...

Co kontrolujeme?

Cílem prohlídky je eliminovat riziko, že ve voze je odposlechové / nahrávací zařízení nebo prostředek pro sledování polohy. Jde zejména o riziko GSM odposlechu, radiového odposlechu, případně skrytého diktafonu nebo kamery se záznamem. Prostředky pro sledování polohy nejčastěji využívají navigační systém GPS / Galileo nebo informace ze základnových stanic mobilního operátora (BTS).

Jak kontrolujeme?

Ve vozidle provádíme detekci radiových odposlechů VF detektorem a spektrálním analyzátorem. Dále je proveden speciální test na přítomnost GSM/3G/LTE odposlechu. Přítomnost pasivních nahrávacích systémů provádíme fyzickou prohlídkou interiéru, prohlídkou termokamerou a inspekční kamerou. Prováděna je rovněž detailní prohlídka podvozku vozidla.

Prohlidka_vozidla_1 Prohlidka_vozidla_detekce_GSM_odposlechu Prohlidka_vozidla_3 Prohlidka_vozidla_4

Kde kontrolujeme?

Prohlídku vozu provádíme v prostorné autodílně se zvedákem v Olomouci.

Ceník prohlídky vozidla

Cena za prohlídku jednoho vozidla: 5.000 Kč

Mám zájem o prohlídku vozidla

Pošlete nám vyplněný formulář se základními údaji.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz